FacebookCamera

Penzion Přemyslov

Penzion Přemyslov nabízí kvalitní ubytování v lokalitě Přemyslovského sedla v těsné blízkosti sjezdových tratí.

Celková kapacita objektu je 43 lůžek včetně přistýlek a to:

 

4 x 2 lůžkový pokoj  ( soc. zařízení, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, křesla, lůžkoviny)

1 x 3 lůžkový pokoj  ( soc. zařízení, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, křesla, lůžkoviny)

4 x 4 lůžkový apartmán mezonetového typu ( soc. zařízení, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek, sedací souprava, lůžkoviny, apartmány                                                 mají možnost rozšíření kapacity o 2 přistýlky)

1 x 6 lůžkový apartmán mezonetového typu ( soc. zařízení, vlastní vybavený kuchyňský a jídelní kout, TV, Wi-Fi, šatní skříň, komoda, věšáková stěna, konf. stolek,                                           sedací souprava, lůžkoviny, možnost rozšíření kapacity o 2 přistýlky)

 

Hostům penzionu je v přízemí k dispozici lyžárna a šatna, v patře potom kuchyňský kout se základním vybavením a společenská místnost s dětským koutkem. Součástí budovy je jídelna s restaurací, kde je zajišťováno stravování ubytovaných. Provoz restaurace POUZE v zimní sezóně.

Ubytovaní mohou využít slevu 20% poskytovanou na nákup vícedenních jízdenek LA Přemyslov.

Ubytování - Penzion Přemyslov je ideálním zázemím pro rodiny, jednotlivce i větší skupiny - školní lyžařské kurzy, školy v přírodě...

 

 

 

 

 

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.